West Ham United jest gotowy do rozmów w sprawie podpisania kontraktu z Filipem Kosticem z Eintrachtu Frankfurt tego lata. Jego umowa wygasa w 2023 roku.

Według La Lazio Siamo Noi, Młoty są jednym z kilku klubów patrzących na Serba, podczas gdy on planuje opuszczenie Bundesligi. Jak wspomniano, jego kontrakt wygasa latem przyszłego roku, a to oznacza, że ​​Frankfurt musi albo podpisać z nim nową umowę, albo zaryzykować jego utratę w przyszłym roku. Naturalnie będą chcieli uniknąć tego drugiego, dlatego szykują się do sprzedaży.

Kluby z całej Europy wykazują zainteresowanie tym graczem – oficjalnie wiadomo o Lazio, Romie, Fiorentinie i Interze. West Ham dołączył do tego grona.

Krösche sugeruje, że transfery Kostica i N’dicki są bliskie: „Jeśli  nie przedłużą kontraktów, musimy ich sprzedać”

Ponieważ około 20 kontraktów z zawodnikami ma wygasnąć pod koniec przyszłego sezonu, dyrektor sportowy Eintrachtu Frankfurt Markus Krösche nie ukrywa, że jego klub może tego lata przeprowadzić gwałtowną wyprzedaż. W wywiadzie dla niemieckiego magazynu piłkarskiego Kicker, szef personelu SGE zasugerował, że może nawet nie czekać do końca sezonu.

Jeśli nie przedłużą umowy, automatycznie pojawia się sytuacja, że ​​musimy ich sprzedać – powiedział Krösche. Zobaczymy, jak duże zamieszanie będzie w nadchodzących tygodniach. 

Fiasko rozmów z Filipem Kosticaem na temat transferu do Lazio w sierpniu zeszłego roku spowodowało, że Krösche nie ma ochoty ryzykować powtórzenia problemów. Gracz nie trafił tam, bowiem nastąpiła literówka w mailu skierowanym do Eintrachtu Frankfurt.