Zdaniem Angelo Ogbonny nowy nabytek West Hamu João Mário jest gotowy aby odegrać swoją rolę w zespole Davida Moyesa. 25-latek powinien zadebiutować w Premier League we wtorek wieczorem z Crystal Palace. 

Joáo wygląda bardzo dobrze na treningach i to nie jest tylko moje zdanie, ale całej drużyny. On jest bardzo dobrym zawodnikiem i świetnie panuje nad piłką. Nie miał zbyt dużo szans, aby pokazać się w sobotę. Gdy jesteś nowym graczem nie możesz wziąć całego zespołu na swoje barki. Myślę, że we wtorek pokaże swoje atuty. – mówi w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu obrońca z Włoch

 – Myślę, że jest gotowy mentalnie. Rozmawiał już sporo z José Fonte i także ze mną czy Markiem Noblem. Naszym zadaniem jest pomóc mu. Ale nie tylko my, ale również wszyscy we wtorek na stadionie muszą być z nim i mu pomóc. 

Ogbonna i João Mário zagrali w sobotniej klęsce na DW Stadium z Wigan Athletic w Pucharze Angii i teraz mają nadzieję, że drużyna we wtorek wróci na dobre tory.

 – Jesteśmy rozczarowani sobotnim meczem. Zaczęliśmy bardzo źle, a w drugiej połowie musieliśmy grać o jednego zawodnika mniej. Trudno było wrócić do meczu, ale teraz musimy o tym zapomnieć i skupić się na wtorkowym wieczorze. Crystal Palace u siebie to kolejne ważne spotkanie. – zakończył Ogbonna, który zagrał od pierwszej minuty we wszystkich 13 meczach Premier League za kadencji Davida Moyes w WHU