West Ham ogłosił, że Angelo Ogbonna i Joseph Anang opuszczą klub po wygaśnięciu ich kontraktów 30 czerwca 2024 r. Ogbonna, uznawany za jedną z kluczowych postaci w drużynie, w której barwach spędził dziewięć lat, zdobył serca kolegów z drużyny i kibiców. Z kolei Anang, to młody bramkarz, który dołączył do klubu jako nastolatek i odchodzi po siedmiu latach pracy dla Młotów.

Ogbonna odegrał istotną rolę w historii klubu, uczestnicząc w wielu wygranych meczach i pomógł drużynie w osiągnięciu sukcesów. Mimo jego odejścia, wkład pracy w zespół nie zostanie zapomniany, a kibice z pewnością będą go wspominać z należytym uznaniem.

Z kolei Anang, to młody bramkarz, który ma przed sobą dobrą przyszłość i możliwość rozwinięcia swojej kariery gdzie indziej. Klub podziękował mu za trud i zaangażowanie, jakie włożył w grę dla Młotów.

West Ham potwierdził również, że prowadzi rozmowy z Benem Johnsonem i Divinem Mubamą w sprawie potencjalnych nowych kontraktów. Młodzi zawodnicy mają szansę rozwinąć swoją karierę i kontynuować grę w barwach West Hamu United.

Niestety klub nadal uważa, że Ben Johnson prosi o zbyt wiele, a ma oferty z innych miejsc – najbliższe porozumienia jest Crystal Palace. Wygląda na to, że gracz jednak odejdzie, ale West Ham nadal będzie próbował go przekonać do kontynuacji kariery we wschodnim Londynie.

Poinformowano także, że kilku innych zawodników, w tym Jacob Knightbridge, Keenan Appiah-Forson, Dan Chesters, Liam Jones, Jerry Umolu, Seb Boothe i Blaise Uwandji również opuszczą West Ham tego lata. Każdy z tych graczy miał okazję reprezentować klub i pomóc w rozwoju drużyny.

Dla wielu fanów West Hamu to czas zmian i nowych perspektyw, jednak jedno pozostaje pewne – klub będzie dalej działał i walczył o kolejne sukcesy, mając nadzieję na dalszy rozwój i wzrost formy swoich zawodników.