West Ham United z przyjemnością poinformował, że nowy kontrakt z klubem podpisał Dyrektor Akademii Młotów, Terry Westley. Anglik złożył podpis pod pięcioletnią umową. 

56-latek od lipca 2014 roku nadzoruje poczynania młodych zawodników w akademii West Hamu, m.in Reece’a Oxforda czy Josha Cullena, którzy w tym sezonie zadebiutowali w rozgrywkach Premier League. Ponadto Westley prowadził zespół Młotów w pierwszych spotkaniach eliminacji Ligi Europejskiej.

Przed przejściem do West Hamu, doświadczony trener pracował w takich klubach jak: Ipswich Town, Luton Town, Derby County oraz Birmingham City.

 – Cieszymy się, że udało nam się podpisać długoterminowy kontrakt z Terrym, który ma wiele pomysłów na klubową akademię. Odcisnął swój ślad na akademii od kiedy trafił do klubu. Klub ma znakomitą reputację w pracy z młodzieżą, więc byliśmy podekscytowani postępami młodych zawodników w tym sezonie. Doceniamy zaangażowanie Terry’ego i jego dążenie do coraz lepszych wyników akademii. Cieszymy się ze współpracy przez kolejne pięć lat i wierzymy, że w tym czasie wielu młodych zawodników osiedli się w pierwszym zespole West Ham United. – powiedziała wiceprzewodnicząca klubu Karren Brady

 – Chciałbym podziękować zarządowi oraz Karren za złożenie mi tej oferty. Chciałbym również podziękować wszystko moim współpracownikom z którymi pracowałem od kiedy jestem w klubie. Myślę, że mam pomysł na akademię i tą filozofię chciałbym wraz ze Slavenem przez pięć lat przekazać młodym graczom. – powiedział Westley