West Ham United poinformował na swojej oficjalnej stronie, o podpisaniu nowego kontraktu z Raphaelem Spiegelem. Szwajcar parafował swoją umowę na kolejne dwa lata z opcją przedłużenia o 24 miesiące. Tym samym zawodnik będzie bronił barw Młotów przynajmniej do 2018 roku.

Utalentowany golkiper w tym sezonie został stałym członkiem pierwszego zespołu i o miejsce w składzie rywalizuje z Adrianem oraz Darrenem Randolphem.

23-latek dołączył na Upton Park w 2012 roku, ale do tej pory nie udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie. Spiegel 36-krotnie zasiadał na ławce rezerwowych. Podczas swojej kariery w Londynie gracz był wypożyczany do Crawley, Barnet i Carlisle United.

raphael spiegel

Jestem bardzo szczęśliwy, że przedłużyłem swój kontrakt z West Ham United i jestem bardzo podekscytowany przeprowadzką na nowy stadion. Wspaniale jest pracować z Adrianem i Darrenem. Oni mają duże doświadczenie i wiele mogę się od nich nauczyć. Dzięki nim mogę być lepszy piłkarzem. – powiedział były gracz SC Bruhl

Bardzo dobrze pracuje mi się również z Chrisem. [Chris Woods – trener bramkarz WHU – przyp. red] Odkąd przyszedł do klubu to poprawiłem się jako piłkarz. Jestem bardzo zadowolony z pracy z nim i cieszę się, że przez kolejne dwa lata nadal będę z nim pracował. Każdy chce grać i ja chcę dostawać więcej szans na boisku i chcę pokazać moje umiejętności. Wierzę, że mogę to zrobić. West Ham to dla mnie bardzo dobre miejsce. Menedżer wykonuje fantastyczną pracę i zobaczymy co osiągniemy w tym sezonie. – zakończył Spiegel