West Ham United poinformował na swojej oficjalnej stronie o zakontraktowaniu bramkarza Birmingham City, Darrena Randolpha. 28-latek przejdzie na Upton Park na zasadzie wolnego transferu i zapewni długoterminową konkurencję Adrianowi. 

W poprzednim sezonie Irlandczyk wystąpił w 45 spotkaniach Blues w Championship, zachowując dwunastokrotnie czyste konto. Swoją piłkarską karierę golkiper rozpoczął w irlandzkim zespole juniorów Ardmore Rovers. W wieku 16 lat przeniósł się do Londynu, by tam grać w zespole Charlton Athletic. Przez pięć sezonów gracz był wypożyczany do innych zespołów w tym m.in Bury oraz Gillingham. W 2010 roku przeniósł się do szkockiego Motherwell, gdzie grał przez trzy lata. Piłkarzem Birmingham City został w 1 lipca 2013 roku. Jesienią 2011 roku zadebiutował w reprezentacji Irlandii, w meczu z Omanem.

Moja pierwsza reakcja po dołączeniu do West Hamu jest podniecająca. To była trudna decyzja, ponieważ odrzuciłem ofertę nowej umowy z Birmingham City. W West Hamie jest świetna grupa pracowników oraz zawodników i po prostu musiałem skorzystać z oferty Młotów. Każdy chce dojść na szczyt w swojej profesji i ja nie jestem inny. – powiedział Randolph

Zacząłem profesjonalną karierę w wieku 16 lat w Charlton i odszedłem w wieku 23 lat. To była długa podroż, żeby znowu wrócić do Premier League. I to będzie wielkie osiągniecie dla mnie. Przez ostatnie sezonów byłem podstawowym bramkarzem i transfer tutaj będzie dla mnie wyzwaniem. Adrian miał fantastyczny sezon, więc to będzie trudne wyzwanie i nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będziemy mieli niezapomniany ostatni sezon na Boleyn Ground, a następnie przenosimy się na Stadion Olimpijski. – zakończył szczęśliwy nowy nabytek Młotów.

W sezonie 2006/07, Irlandczyk rozegrał jedno spotkanie w Premier League. Jego Charlton zremisował wtedy z Liverpoolem 2:2.