Oficjalnie: Pellegrini menedżerem West Hamu!

West Ham United we wtorkowy poranek ogłosił, że Manuel Pellegrini został mianowany nowym menedżerem klubu. 

Byly sternik Villarrealu, Realu Madryt, Malagi czy Manchesteru City podpisał trzyletni kontrakt z Młotami, po opuszczeniu chińskiego Hebei China Fortune.

Współwlaściciel Młotów po podpisaniu kontraktu przez Chilijczyka powiedział: – Cieszę się, że mogę powitać Manuela Pellegriniego w West Ham United. Jest jednym z najbardziej szanowanych trenerów piłkarskich na świecie i cieszymy się z nawiązania współpracy. 

Ważne było żebyśmy wyznaczyli kogoś kto ma doświadczenie w Premier League, który rozumie nie tylko piłkarzy i drużyny piłkarskie, ale także West Ham United i nasze ambicje. Wierzymy ze Manuel przyciągnie na London Stadium nowe talenty i ulepszy obecny skład. 

– Przede wszystkim jest zwyciezcą, który wie czego potrzebuje aby odnieść sukces na najwyższym poziomie. Manuel jest pierwszym menedżerem West Hamu, ktory ma na swoim koncie Mistrzostwo Anglii i wierzymy w jego doświadczenie i jakość.

– Wysłuchaliśmy fanów, którzy prosili nas o ambitne podejście. Mamy nadzieję, że zgadzaja sie, z tym że to ekscytujący czas dla klubu. Manuel wkrótce ogłosi nazwiska nowego personelu, a następnie przejdzie do kształtowania składu takiego jakiego chce. Życzymy mu wszystkiego najlepszego. – zakończył David Sullivan.

West Ham Poland

FREE
VIEW