West Ham United z przyjemnością poinformował, że nową umowę z klubem podpisał utalentowany młodzik Djair Parfitt Williams. 18-latek związał się z klubem dwuletnim kontraktem, który będzie obowiązywał do do końca czerwca 2017 roku.

Pochodzący z Bermud ofensywnie przysposobiony pomocnik jest wielką nadzieją West Hamu. W zakończonym już sezonie był najlepszym strzelcem U18 z dziewięcioma golami na koncie. Ponadto dołożył również dwa trafienia w rozgrywkach U21.

Od kiedy byłem małym chłopcem, zawsze chciałem zostać zawodowym piłkarzem, więc czuję się teraz bardzo dobrze. Miło jest zobaczyć, że moja ciężka praca została doceniona. Często chodzę na dodatkowe treningi i zawsze oglądał piłkę nożną w telewizji. Zawsze ciężko pracuję, by być doskonałym w tym co robię. Wiedziałem, że ta umowa wkrótce może przyjść, ale miło jest w końcu podpisać kontrakt. – powiedział Parfitt-Williams

W ostatnich dniach piłkarz przebywał wraz z młodzieżowym zespołem Młotów w Hong Kongu, gdzie odbywał się turniej Soccer Sevens Hong Kong. Młodzi gracze West Hamu dotarli do finału tych rozgrywek, ostatecznie przegrywając w finale z Atletico Madryt 2:3. Parfitt-Williams strzelił na tym turnieju jednego gola.