West Ham United i firma Umbro zaprezentowali nowe stroje domowe w których zawodnicy Slavena Bilicia będą grali w kampanii 2017/18.

Bordowo-błękitny trykot czerpie inspirację ze słynnych kompletów Młotów z sezonu 1976 w których gracze rywalizowali w finale Pucharu Zdobywców Pucharów.

 – Każdy wie, że West Ham United to bordowo-błękitne barwy. Koszulki na nowy sezon są naprawdę ładne i myślę, że Claret & Blue Army też się spodobają. Dla nas dla graczy najważniejszy jest materiał. Kiedy zakładaliśmy koszulki podczas sesji zdjęciowej to byliśmy pod wrażeniem. Nie możemy doczekać się gry w tych strojach w nowym sezonie. – powiedział kapitan Młotów Mark Noble

 – Wiemy jak fani uwielbiają czekają na ujawnienie nowego kompletu strojów. Myślę, że będą dumni z tych trykotów, podobnie jak my piłkarze gdy wychodzimy na boisko. Bardzo podoba mi się ten projekt na przodzie, który reprezentuje skrzyżowane młoty. Wiemy, że to ogromna część tego klubu. Koszulki są naprawdę wyjątkowe i są jednymi z najlepszych od kiedy jestem w tym klubie. – wyznał Michail Antonio

Na błękitnych rękawach koszulek widnieją słynne diamenty, które były na koszulkach firmy Umbro od dziesięcioleci. Z przodu został ulokowany fantastyczny znak skrzyżowanych Młotów, który po raz pierwszy został użyty na koszulkach w 1970 roku. Spodenki i getry są koloru białego.