Oficjalnie: Moyes trenerem West Hamu

Wczoraj wieczorem West Ham, na oficjalnej stronie klubowej oraz innych social mediach potwierdził zakontraktowanie nowego – starego menedżera, Davida Moyesa.

Szkot podpisał umowę z klubem ze wschodniego Londynu na okres 18 miesięcy. Swój debiut w obecnej kampanii zaliczy już w środę, gdy Młoty podejmą u siebie Bournemouth.

David Sullivan po podpisaniu umowy z doświadczonym szkoleniowcem, powiedział:

– „David w krótkim czasie pobytu w klubie udowodnił, że był w stanie osiągnąć wyniki i wierzymy, że ponownie zacznie kierować zespół we właściwym kierunku.

– „Z przyjemnością witamy Davida z powrotem – dobrze zna on strukturę klubu i budował silne relacje w czasie swojego pobytu we wschodnim Londynie, co będzie miało kluczowe znaczenie dla pracy, którą należy wykonać w przyszłości.

Moyes także nie ukrywa z radości bycie ponownie szkoleniowcem ekipy The Hammers.

– „Wspaniale jest wrócić. Wspaniale jest być w domu. Tęskniłem za byciem tutaj, ponieważ bardzo się zżyłem. Lubiłem przebywać na stadionie i uwielbiałem przebywać w tej części miasta, a przede wszystkim tęskniłem za klubem, więc nie mogę się doczekać, aby zacząć.

– „Czuję się bardzo dumny, że jestem tutaj w West Hamie. Przede wszystkim skupię się na pracy, będę szukał, co mogę zrobić w grze zespołu i co mogę ulepszyć, w jaki sposób możemy uzyskać dobre rezultaty z piłkarzami których mamy i jak możemy również uzyskać szybkie zwycięstwa na boisku.

  – „Wierzę, że zespół graczy, który tu mam, jest lepszym składem, niż kiedy przejmowałem klub wcześniej, więc nie mogę się doczekać współpracy z nimi. 

West Ham Poland

FREE
VIEW