Oficjalnie: Knoyle z profesjonalnym kontraktem!

kyle knoyle

West Ham United z przyjemnością poinformował, że swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał, reprezentant Anglii do lat 18, Kyle Knoyle. Utalentowany prawy obrońca złożył podpis pod dwuletnią umową, wiążącą go z klubem do końca czerwca 2017.

Knoyle, który jest w akademii Młotów od 13 roku życia, stał się drugim piłkarzem, który w ostatnich dniach podpisał profesjonalną umowę z West Hamem. Wcześniej uczynił to pomocnik Djair Parfitt-Williams.

Jestem zachwycony. Marzyłem o tym od dziecka. To zaszczyt podpisać kontrakt z klubem, który występuje w Premier League. Teraz chcę naciskać i zrobić kolejny krok w kierunku pierwszego zespołu. Pierwszy profesjonalny kontrakt był moim celem od kiedy tutaj jestem. To było wielkie 5 lat i to jest dobre dla mojej przyszłości. To zdecydowanie jeden z moich najlepszych dni w karierze. Byłem zachwycony jak dostałem stypendium, ale to jest wyraźny krok naprzód. – powiedział 18-latek

W zakończonej już kampanii, Knoyle był podporą defensywy zespołu U18. Warto dodać również, że obrońca zaliczył siedem solidnych występów w tym sezonie Premier League U21.

West Ham Poland

FREE
VIEW