West Ham United z przyjemnością poinformował, że wysoko oceniani trenerzy Liam Manning oraz Peter Trevivian dołączyli do klubu.

30-letni Manning (na zdjęciu po prawej) będzie ściśle współpracował z Terry Westleyem, gdyż został mianowany zastępcą dyrektora akademii West Hamu. Wcześniej utalentowany trener pracował z zespołem Ipswich Town U16.

To wspaniałe! To świetna okazja, abym się rozwijał i zrobił kolejny krok w przód w tak prestiżowym klubie. Dostałem telefon od Terry’ego latem i rozmawialiśmy o naszej współpracy. – mówi Manning

Peter Trevivian to również bardzo dobry trener, który pod czas swojej kariery szkoleniowej pracował w takich klubach jak: Ipswich Town, Watford FC oraz Southend United. Ostatnio pracował w Angielskim Związku Piłki Nożnej. W zespole Młotów będzie pełnił funkcję szef zespołu Development Squad.

Liam Manning to bardzo dobry trener o którego starały się wielkie angielskie kluby. Jesteśmy zadowoleni, że jest on w naszym klubie. On jest bardzo sumienny i pracowity. Jest bardzo popularny wśród zawodników i pracowników klubu. On chce pracować z każdą grupą wiekową od U13 do U21. Z przyjemnością informujemy również, że Peter Trevivian przyszedł na nasz pokład. FA nie chciało go puścić, co daje nam wyobrażenie o tym, jaki jest dobry. On da nam spokojną głowę, wieloletnie doświadczenie jest jego wielkim atutem. Będzie odpowiedzialny za rozwój poszczególnych graczy. On będzie skupiał się nad tym, co indywidualne zawodnicy powinni poprawić w swojej grze. Obydwoje są dla nas wielkim zastrzykiem jakości. – powiedział Terry Westley