Pomocnik West Hamu George Dobson został wypożyczony do występującego w League One Walsall FC. Anglik będzie zawodnikiem klubu z Bescot Stadium Walsall przez cały sezon 2016/17. 

Utalentowany 18-latek w minionym sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem zespołu West Hamu U21 i rozegrał 21 spotkań w drużynie Terry’ego Westleya. Młodzieniec który jest fanem Młotów, w sezonie 2015/16 dwukrotnie siedział na ławce rezerwowych podczas spotkań pierwszego zespołu z Tottenhamem oraz Evertonem.

 – Nie mogę się doczekać, aby zacząć. Jest to ogromna szansa dla mnie i jestem bardzo podekscytowany. Mam nadzieję, że rozegram tutaj tyle meczów ile tylko się da. Gra w League One to wielki krok naprzód dla mnie i jestem przekonany, że dostosuje się do tej ligi. W ubiegłym sezonie Walsall zajął trzecie miejsce w tabeli i to widać, że ten klub ma wielkie ambicje. – powiedział były gracz Arsenalu

George Dobson jest drugim zawodnikiem Młotów, który najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu. Wcześniej do Blackburn Rovers powędrował Stephen Hendrie.