West Ham United z przyjemnością poinformował, że kontrakt z klubem podpisał George Dobson z Arsenalu. 17-latek od dziecka był kibicem Młotów i jest bardzo szczęśliwy z przenosin na Upton Park. 

Anglik w poprzednim sezonie był kapitanem U18 oraz ma za sobą występy w zespole U21 Arsenalu, gdzie grywał m.in z takimi piłkarzami jak Jack Wilshere czy Abou Diaby. Ponadto Dobson wystąpił w pięciu spotkaniach Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Utalentowany obrońca, który może grać również na pozycji defensywnego pomocnika jest zachwycony, że dalej będzie mógł kontynuować karierę w swoim rodzinnym mieście. Dobson ma nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych lat przebije się do pierwszej drużyny Młotów.

Jestem w siódmym niebie, bo związałem się z West Hamem, którego jestem fanem. Podpisanie kontraktu jest dla mnie spełnieniem marzeń. 10 lat w Arsenalu było dla mnie świetne, ponieważ klub pomógł mi jako piłkarzowi, ale również jako osobie. Ale to był właściwy moment, żeby przenieść się do innego zespołu i nie mogę się doczekać żeby zacząć. – powiedział piłkarz

– Dam z siebie 100 procent, zawsze kiedy założę koszulkę West Hamu. Wiem, że w tym klubie mam wiele nowych możliwości. Ale również wiem, że muszę ciężko pracować. Terry Westley jest świetnym facetem i wykazał duże zainteresowanie moją osobą. To jest bardzo ważne dla młodego człowieka i nie mogę się doczekać, aby pracować pod jego okiem. – dodał Dobson