Pomocnik West Hamu Conor Coventry podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem. 17-latek regularnie gra w zespole U18, ale ma na swoim koncie także występy w drużynie U23. 

Reprezentant Irlandii U17 rozegrał w tej kampanii dwa spotkania w ekipie z Premier League 2, ale może pochwalić się golem strzelonym na London Stadium. Coventry trafił do siatki w wygranym 2:0 meczu z Fulham.

 – To naprawdę dobry dzień dla mnie i mojej rodziny. Pracowałem na to przez długi czas, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że podpisałem umowę. Jestem w klubie odkąd skończyłem 10 lat, więc to super wiadomość, że podpisałem profesjonalny kontrakt. Ten sezon był dobry dla mnie. Starałem się ciężko pracował i grać jak najlepiej w U18. Następnie dostałem kilka meczów w U23. Ogólnie jestem zadowolony. – wyznał Irlandczyk

 – Pierwsza bramka zdobyta na London Stadium to dobry moment dla mnie. To dało mi motywację, aby grać jeszcze lepiej i spróbować strzelać więcej goli. Chcę poprawić się i trafiać częściej do siatki. Myślę, że jestem dobrym i wszechstronnym pomocnikiem i lubię grę kombinacyjną. Chce być jak najlepszy we wszystkich dziedzinach na boisku.