West Ham United poinformował na swojej oficjalnej stronie, że Andy Carroll, Adrian San Miguel i Samir Nasri odejdą z klubu. Umowy tych zawodników nie zostaną przedłużone. 

Carroll i Adrian rozegrali w barwach Młotów łącznie 292 mecze i byli częścią klubu w najważniejszych momentach ostatniej dekady.

Z klubu odchodzi także Samir Nasri, który zaliczył w pół roku tylko sześć meczów. Nowego kontraktu z klubem nie otrzyma także przebywający ostatnio na wypożyczeniu Toni Martinez.

– Andy i Adrian byli świetnymi profesjonalistami w trakcie ich pobytu w West Ham United i dziękujemy im za lojalność i zaangażowanie w sprawy Claret & Blue. Obaj zapewnili nam i naszym kibicom wiele wspaniałych momentów, bez względu na to czy były to uderzenia nożycami i główki Andy’ego czy też rzuty karne i gol Adriana. Oboje zostaną mile przywitani na naszym stadionie przy kolejnej wizycie. Życzymy powodzenia także Samirowi Nasriemu i młodym graczom, których kontrakty wygasły w tym roku. Powodzenia w dalszej karierze – napisali w oświadczeniu właściciele Młotów David Gold i David Sullivan.

Z klubu odchodzą także piłkarze rezerw i drużyn młodzieżowych: Moses Makasi, Noha Sylvestre, Vashon Neufville, Josh Pask, Mason Barrett, Kevin Dalipi, Jay Mingi i Odysseas Spyridis.