Objawienie poprzedniego sezonu Premier League w barwach West Hamu Michail Antonio podpisał nowy długoterminowy kontrakt z klubem ze wschodniego Londynu. Nowa umowa Anglika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Antonio trafił do West Hamu rok temu z Nottingham Forest i był to transferowy strzał w dziesiątkę. Początkowo 26-latek nie potrafił przebić się do pierwszego składu, ale kiedy już Slaven Bilić dał mu szansę to wykorzystał ją z nawiązką. Były gracz Southampton rozegrał 32 spotkania, w których strzelił dziewięć goli i zaliczył cztery asysty.

Michail jest szczęśliwy z podpisania nowej umowy i ma nadzieję, że w przyszłej kampanii odegra jeszcze większą rolę w zespole Slavena Bilicia niż w minionej.

 – Cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt. Cieszę się, że menedżer i właściciele wykazali wielką wiarę we mnie i dali mi nową umowę. Zawsze wierzyłem we własne zdolności i kiedy mam możliwość pokazania swoich możliwości to chce robić to na 100%. Musiałem być cierpliwy odkąd trafiłem do klubu. Myślę, że jak już dostałem swoją szansę to ją wykorzystałem. Teraz chce grać lepiej niż w poprzedniej kampanii. – powiedział Antonio

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu nowy kontrakt z klubem podpisze inny z kluczowych zawodników, a mianowicie Angelo Ogbonna.