West Ham United ma przyjemność poinformować, że nowy długoterminowy kontrakt z klubem podpisał Adrian San Miguel. Hiszpan złożył podpis pod dwuletnią umową z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata. 

Adrian po przyjściu z Betisu Sevilla w 2013 roku od razu stał się ulubieńcem kibiców z Boleyn Ground. Fani ciągle mają w pamięci spotkanie West Hamu w Pucharze Anglii z Evertonem. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a decydującą jedenastkę na bramkę zamienił właśnie golkiper Młotów.

28-latek w tym sezonie jest w wybitnej formie i już nie jednokrotnie ratował West Ham z opresji. Hiszpan staję się tym samym jednym z głównych faworytów do prestiżowej nagrody Hammer of The Year.

Utalentowany zawodnik jest zachwycony z życia w Londynie i bardzo się cieszy z podpisania nowej umowy.

To jest wielka chwila dla mnie, dla mojej rodziny oraz przyjaciół. Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt. Czuję się również szczęśliwy w tym klubie. Nigdy nie wyobrażałem sobie takich relacji z fanami. Spędziłem 16 lat w Betisie i trudno mi było opuszczać dom. Ale od momentu przyjazdu do Londynu, fani mają świetny kontakt ze mną. – powiedział Adrian

To jest świetny moment dla mnie i chcę się nim cieszyć. To mój trzeci sezon tutaj i chcę zostać w klubie na długie lata. Przyszły sezon jest naprawdę bardzo ważny dla klubu. Byłem zadowolony z gry na Upton Park, ale teraz będę się cieszył z gry na nowym stadionie. To jest wielki krok dla klubu i jestem tym bardzo podekscytowany. – dodał gracz