West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem napastnika Flamengo, Gabriela Barbosy. Klub z London Stadium zaoferował Brazylijczykom, sześć milionów euro za półtoraroczne wypożyczenie, ale oferta od razu została odrzucona.

W poniedziałek Sky Sports poinformowało, że West Ham prowadzi rozmowy na temat pozyskania 25-letniego snajpera. Gracz miałby być pozytywnie nastawiony na transfer do wschodniego Londynu. Co ciekawe SSN donosi, że Gabigol ogląda wszystkie mecze Młotów i bardzo chciałby pracować pod rządami Davida Moyesa.

Niespełna kilkanaście minut temu, brazylijski dziennik O Dia oraz znany dziennikarz Fabrizio Romano, zakomunikowali, że oferta Młotów została odrzucona. Flamengo nie chce sprzedawać swojego gwiazdora w zimowym okienku transferowym, a tym bardziej nie zgodzi się na wypożyczenie.

Gabriel Barbosa jest niezwykle skuteczny w barwach Flamengo. W 124 występach zdobył 84 gole i zaliczył 26 asyst. Jeśli dalej będzie reprezentował barwy tego klubu to będzie mu dane pracować, z niedawnym selekcjonerem reprezentacji Polski – Paulo Sousą.

17-krotny reprezentant Brazylii ma już doświadczenie w Europie. Przed laty wystepował w Interze Mediolan oraz Benfice Lizbona, ale tych przygód nie zaliczy do udanych. Znacznie lepiej spisuje się w ojczyźnie.