Zapraszamy do zapoznania się z ocenami po meczu z Tottenhamem przygotowanymi przez redakcję WHUFC.pl.

Oceny WHUFC.pl (skala 1-10)

Adrián – 8,5

Bardzo dobry i pewny występ Hiszpana. Wychowanek Betisu nie popełnił żadnego błędu w tym meczu i świetnie bronił strzały Kane’a, Sona czy Diera.

Jose Fonte – 7

Kolejny solidny mecz Jose. Po zmianie formacji na trzech stoperów Portugalczyk wygląda bardzo dobrze i jest ważną postacią zespołu.

Winston Reid – 9

Rewelacyjny! Nowozelandczyk świetnie wyłączył w tym meczu Harry’ego Kane’a i praktycznie nie popełnił żadnego znaczącego błędu. 28-latek jest liderem naszej defensywy, która ostatnio spisuje się bardzo dobrze.

James Collins – 7

Kolejny bardzo dobry mecz Ginge. Wygrywał głowy i dobrze współpracował z Fonte i Reidem.

Sam Byram – 7,5

Kilka bardzo dobrych wejść ofensywnych i niezły w obronie. Przede wszystkich grał bardzo mądrze.

Mark Noble – 8

Występ jak na kapitana przystało. W pierwszej połowie bardzo ruchliwy i grający na wysokim poziomie. Druga odsłona ciut słabsza, ale też niezła.

Cheikhou Kouyate – 7

Brakowało mu dobrego wykończenia, ale niezwykle waleczny w środku pola i nie dawał się Victorowi Wanyamie.

Aaron Cresswell – 7

Duży wkład w zdobytego gola. Kilka niezłych akcji w ofensywie, solidny również w defensywie.

Andre Ayew – 7

Popisał się genialnym podaniem do Manuela Lanziniego na początku meczu i mógł zaliczyć świetną asystę. Później to mu się udało, choć dość szczęśliwie. Niezły mecz w wykonaniu Ghańczyka.

Manuel Lanzini – 9

Po raz kolejny pokazał, że jest najważniejszym zawodnikiem Młotów w ofensywie. Dał zespołowi zwycięstwo i zaliczył kilka dobrych dryblingów. Z Reidem najlepszy na boisku w barwach WHU.

Jonathan Calleri – 7,5

Walczył za dwóch, ale znów brakło mu skuteczności. Fantastycznie zabrał piłkę Alderweireldowi, ale uderzył dość sygnalizowanie. Niestety prawdopodobnie bez bramek nie będzie dane mu przedłużyć kontraktu z WHU.

Robert Snodgrass – 6,5

Miał mało czasu na pokazanie czegoś szczególnego, ale w 95 minucie świetnie odebrał piłkę zawodnikowi Spurs na połowie boiska i pobiegł z kontrą z Fletcherem. Miałby asystę gdyby młody napastnik lepiej uderzył.

Ashley Fletcher – 6

Podobnie jak Snoddy grał krótko, ale ten występ mógł okrasić golem na 2:0. Niestety się nie udało.