Zapraszamy do zapoznania się z ocenami po meczu West Hamu z Arsenalem przygotowanymi przez naszą redakcję oraz Whoscored, Sky Sports, Claret & Hugh i Football London.

Oceny WHUFC.pl

Adrián – 8 : Nie miał zbyt wiele pracy, gdyż Arsenal oddał tylko trzy celne strzały. Pewny w swoich interwencjach. Co mecz udowadnia, że decyzja o jego grze podjęta przez Moyesa jest dobrym wyborem.

Reid – 7,5 : Dobry mecz Reida jak i całej defensywy Młotów. Niestety w ostatniej minucie po błędzie Zabalety musiał ratować sytuację faulem i nie zagra w następnym meczu.

Ogbonna – 8 : Najpewniejszy punkt defensywy West Hamu w tym spotkaniu. Dobrze bronił i kilka razy świetnie zatrzymywał lub wyblokowywał rywali.

Cresswell – 7 : Ten występ na plus, ale nie był aż tak dobry jak w starciach z Manchesterem City i Chelsea.

Zabaleta – 6,5 : Kilka złych decyzji i nie precyzyjnych podań. Ponadto młody Maitland-Niles kilka razy zakręcił nim na skrzydle. Jednak w ogólnym rozrachunku na mały plusik.

Obiang – 7,5 : Kilka ważnych odbiorów i przejęć piłki. Nie panikował w środku pola, chociaż przez większość meczu musiał biegać za piłką.

Noble – 8 : Był wszędzie. Walczył, odbierał piłki i był bliski asysty kiedy to Chicharito uderzył w poprzeczkę. Drugi dobry mecz z rzędu.

Masuaku – 6,5 : Nie był aż tak aktywny jak z Chelsea i za często nie podłączał się do akcji ofensywnych. Jednak na plus jeśli chodzi o grę w defensywie.

Lanzini – 6,5 : Mecze z topowymi zespołami są zawsze przekleństwem dla Jewela. Drużyna się broni, a gracz nie może pokazać swoich atutów. W środę było podobnie. Argentyńczyk był zmuszony do biegania za piłką, choć kilka fajnych zagrań zaprezentował.

Arnautović – 8 : Bardzo aktywny w tym spotkaniu. Po zmianie menedżera Arnie zdecydowanie odżył. Strzelił gola, jednak był na spalonym. Kilka fantastycznych dryblingówk, ale zbyt często łapany w pułapki ofsajdowe. Oby tak dalej.

Antonio – 7 : Jak co mecz dużo walczył, jednak po raz kolejny ciężko mu dojść do sytuacji strzeleckich. Ważny zawodnik w układance Moyesa.

Chicharito – 6,5 : Wszedł na murawę na ostatnie 10 minut i był aktywny. O mały włos zostałby bohaterem, ale trafił w poprzeczkę. W kolejnym spotkaniu powinien dostać trochę więcej minut.

Whoscored

Adrián – 7,3 ; Reid – 7,2 ; Ogbonna – 7,8 ; Cresswell – 7,0 ; Zabaleta – 7,1 ; Noble – 6,9 ; Obiang – 7,4 ; Masuaku – 7,0 ; Lanzini – 6,5 ; Arnautović – 6,9 ; Antonio – 7,2 ; Chicharito – 6,3.

Sky Sports

Adrián – 7 ; Reid – 7 ; Ogbonna – 8 ; Cresswell – 7 ; Zabaleta – 6 ; Noble – 7 ; Obiang – 7 ; Masuaku – 6 ; Lanzini – 6 ; Arnautović – 7 ; Antonio – 6 ; Chicharito – bez oceny.

Claret & Hugh

Adrián – 7 ; Reid – 7 ; Ogbonna – 8 ; Cresswell – 8 ; Zabaleta – 6 ; Noble – 7 ; Obiang – 7 ; Masuaku – 7 ; Lanzini – 7 ; Arnautović – 8 ; Antonio – 7 ; Chicharito – 7.

Football London

Adrián – 6 ; Reid – 6 ; Ogbonna – 8 ; Cresswell – 7 ; Zabaleta – 7 ; Noble – 7 ; Obiang – 6 ; Masuaku – 7 ; Lanzini – 5 ; Arnautović – 7 ; Antonio – 6 ; Chicharito – 5.