Zapraszamy do zapoznania się z ocenami po meczu West Hamu z Tottenhamem przygotowanymi przez naszą redakcję oraz portale Whoscored, Sky Sports, Claret & Hugh i Football London.

WHUFC.pl

Adrián – 8 : Bardzo dobry mecz Hiszpana. Kilka świetnych interwencji. Bez szans przy straconym golu. Na wielkie brawa zasługuje szczególnie interwencja po strzale Eriksena w pierwszej połowie.

Reid – 6,5 : Początek słaby, ale rozkręcał się z kolejnymi minutami. Niezły występ, ale chyba najsłabszy z trójki stoperów.

Ogbonna – 7 : Wiele wybić piłki i kilka naprawdę bardzo dobrych bloków. Solidne spotkanie Oggy’ego.

Rice – 8 : Bez kompleksów wszedł w to spotkanie, pewny w swoich zagraniach. Jeden z najlepszych piłkarzy WHU w tym spotkaniu.

Zabaleta – 7 : Walczył, szarpał i świetnie blokował. W niesamowity sposób zatrzymał strzał Kane’a w drugiej połowie.

Noble – 6,5 : Niestety odpuścił Sona w końcówce spotkania trafił do siatki. Jednak miał też kilka dobrych interwencji w defensywie.

Obiang – 7 : Rewelacyjny strzał Obianga dał Młotom prowadzenie. Miał kilka złych zagrań, ale w porównaniu do poprzednich spotkań było dobrze. Szczególnie złapał pewność siebie po zdobytym golu.

Kouyaté – 6 : Miał bardzo dobrą sytuację na zdobycie gola na 2:0, ale źle uderzył piłkę głową. Nie było źle, ale szału też nie było.

Masuaku – 7 : Bardzo pewny siebie i kilkakrotnie pokazał swoje najlepsze atuty czyli szybkość i drybling. W obronie poprawnie.

Lanzini – 6 : Niestety zbyt często tracił piłkę z czego Tottenham rozprowadzał kontrę. Jedna z nich skończyła się golem, choć najprawdopodobniej Argentyńczyk był faulowany. Ponadto asysta przy golu Obianga.

Chicharito – 5 : West Ham nie potrafił stworzyć sobie sytuacji bramkowej gdy Meksykanin był na murawie. Hernandez był bardzo osamotniony z przodu. Gdy dostawał piłkę to od razu przy nim było trzech lub czterech piłkarzy Spurs i tracił piłkę. Nie skorzystał z prezentu Sancheza kiedy pobiegł sam na sam na bramkę Llorisa, ale został szybko dogoniony.

Ayew – 6,5 : Niezła zmiana Ghańczyka. Pokazał się z dużo lepszej strony niż Chicharito.

Carroll – 6 : Wszedł na końcówkę, aby pomóc zespołowi w obronie i wywiązał się ze swoich obowiązków.