Pomocnik Młotów Pedro Obiang jest zdania, że jego West Ham United z każdym tygodniem zaczyna prezentować się coraz lepiej, co ma być odzwierciedleniem ciężkiej pracy na treningach w środku tygodnia. 

Hiszpan wraz z Declanem Ricem oraz Markiem Noble tworzył defensywne trio, którego praca była kluczowa w zatrzymaniu bezbłędnej jak dotąd Chelsea. Czarnoskóry zawodnik podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat meczu.

– To było trudne zadanie. Ciężko pracowaliśmy nad osiągnięciem dobrego rezultatu, ale w ostateczności jesteśmy zadowoleni, bo tego właśnie potrzebowaliśmy. 

– To oczywiste, że poprawiliśmy naszą grę, inaczej nie zdobylibyśmy czterech punktów w dwóch ostatnich kolejkach. Potrzebujemy wciąż się rozwijać, by sprostać oczekiwaniom. Realizujemy nasz plan krok po kroku, każdego tygodnia. 

– Oczekiwania wobec nowych zawodników i menadżera są bardzo duże. Źle zaczęliśmy sezon i musimy powoli usprawniać naszą grę. 

– Osobiście czuję się dobrze. Gram na nowej dla siebie pozycji. Muszę jednak popracować nad swoją intensywnością by bardziej pomagać drużynie.