Pedro Obiang wysłał apel do swoich kolegów z drużyny, by ci nie poddawali się i dalej walczymy o kolejne punkty dla West Hamu. Piłkarze Młotów byli bardzo przygnębieni po meczu ze Spurs, ale teraz muszą się podnieść, bo jest jeszcze wiele spotkań w tej kampanii do rozegrania. 

 – Byliśmy bardzo zdenerwowani w szatni, po ostatnim gwizdku. Zagraliśmy świetny mecz i próbowaliśmy zrobić wszystko, aby wygrać. Niestety w ostatnich minutach straciliśmy punkty. Musimy teraz wyciągnąć wnioski i przestać robić takie błędy. Musimy być optymistami, bo zagraliśmy dobrze, ale w ostatnich minutach wypuściliśmy zwycięstwo. – powiedział po meczu Hiszpan

 – Mamy przed sobą kolejny ważny mecz w przyszłym tygodniu z Manchesterem United. Wiemy, że będzie to trudne spotkanie. Gdybyśmy wygrali z Tottenhamem to grałoby nam się lepiej na Old Trafford, ale teraz musimy iść dalej. Musimy wyciągnąć jakieś pozytywy z tego meczu. Dobrze było zobaczyć Sakho i Ayew na murawie oraz Darrena Randolpha, który miał kilka dobrych interwencji. – zakończył były gracz Sampdorii Genua.