Pedro Obiang wyznał po meczu z Watfordem, że tylko dzięki ciężkiej pracy na treningach, zespół Młotów może odmienić swoją sytuację w tabeli.

Piłkarze Davida Moyesa po słabym meczu przegrali 2:0 z Watfordem i nadal zajmują 18 miejsce w tabeli. Przed West Ham United teraz piątkowe arcyważne spotkanie ligowe na London Stadium z Leicester City i Hiszpan twierdzi, że drużyna musi dać z siebie wszystko i wygrać.

 – To zły wynik i każdy o tym wie. Nie sądzę, że musimy dużo mowić o tym spotkaniu, ponieważ każdy widział co się stało. Musimy dalej ciężko pracować i to wszystko. Oczywiście mieliśmy swoje szanse w meczu i takie akcje musimy wykorzystywać. Możemy nadal mysleć o tym co robimy i co robiliśmy w przeszłości, jednak musimy iśc dalej i myśleć o poprawie gry. – twierdzi były gracz Atletico Madryt i Sampdorii Genua

Gracze mają jeszcze kilka dni na zapoznanie się z metodami szkoleniowymi Davida Moyesa. Szkot chce stworzyć ukształtowany i zdyscyplinowany zespół, który nie będzie popełniał tak wiele błędów z obu stron boiska.

 – Potrzebujemy czasu, aby lepiej zrozumieć to czego on od nas chce i musimy pracować jeszcze więcej, żeby być zdolnym do robienia rzeczy, których menedżer od nas wymaga. On jest zły po porażce i zgadzam się z nim. Myślał, że możemy zrobić coś lepszego i zagrać lepiej.

 – Musimy ciężko pracować przed następnym meczem i musimy zapomnieć o meczu z Watfordem, ponieważ wydarzyło się to co wydarzyło. – zakończył popularny Obi