Nowy transfer prawdopodobnie w ciągu 24 godzin

Slaven Bilić w czwartek wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Middlesbrough. Jednym z głównym tematów była sytuacja transferowa klubu.

Chorwat zapytany czy Jose Fonte przechodzi testy medyczne odpowiedział: Nie nie przechodzi testów medycznych. Tak jak powiedziałem kilka razy nie chcę mówić o konkretnych nazwiskach. Tak jak kiedyś powiedział Wenger, my nie chcemy mówić nad jakimi transferami pracujemy. Chociaż z jakiegoś powodu zawsze w gazetach coś piszą o transferach West Hamu. Jednak 95% z tego to zwykłe plotki. Niektóre z historii są prawdziwe, ale to nie pomaga klubowi. Więc nie będziemy mówić o konkretnych piłkarzach, których chcemy pozyskać. 

Bilić został również zapytany czy któryś transfer jest blisko realizacji. – Jednego lub dwóch zawodników musimy pozyskać. Mam nadzieję, że pierwszy transfer zostanie ogłoszony w ciągu 24 godzin. – odpowiedział SuperSlav

Według angielskich mediów, najprawdopodobniej chodzi o środkowego obrońcę Southampton Jose Fonte. West Ham ma zapłacić Świętym osiem milionów funtów, ale w sumie z bonusami koszt transferu może wynieść 10-12 milionów. 33-letni Portugalczyk ma podpisać 2,5-letni kontrakt, warty 70 tysięcy funtów tygodniowo.

West Ham Poland

FREE
VIEW