Znany i szanowany ITK West Hamu ExWHUemployee opublikował na Twitterze najnowsze nowości związane z klubem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 – West Ham od kilku tygodni rozmawiał ze Stoke w sprawie transferu Marko Arnautovicia, ale progres był mały. Piłkarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i złożył wniosek o transfer. Austriak bardzo chce dołączyć do zespołu Młotów, a klub szykuje nową ofertę. Stoke oczekuje za piłkarza 25 milionów funtów.

 – Prowadzone są rozmowy na temat transferu Javiera Hernandeza do WHU. Jego zarobki są problemem, ale piłkarz jest gotowy pójść na kompromis.

 – Andre Gray z Burnley jest nadal celem Młotów. Robert Snodgrass może być częścią transakcji. Również Snoody może być zaangażowany w transfer Arnautovicia.

 – Bilić zabrał do Austrii kilku młodych zawodników. Młodzicy muszą udowodnić swoją wartość lub zostaną wysłani na wypożyczenie.

 – West Ham prowadził rozmowy również z innymi napastnikami, a także z piłkarzami którzy mieliby wzmocnić naszą ławkę rezerwowych.

 – Klub znalazł swoje cele na wzmocnienie ławki rezerwowych na pozycjach środkowego pomocnika i skrzydłowego.

 – West Ham planuje wypożyczyć kilku klasowych zawodników, ale najpierw pragnie sfinalizować stałe transfery.