W środę w radiu „Phoenix FM” odbyła się cotygodniowa audycja „The West Ham Way” podczas której znany i szanowany ExWHUemployee opowiedział o nowinkach transferowych w West Hamie. 

Kilku agentów pracuje nad transferem Gabriela Barbosy do West Hamu. Klub jest bardzo zainteresowany Brazylijczykiem, a ten w ciągu najbliższych dni ma zadecydować o swojej przyszłości.

Rozmowy dotyczące transferu Gedsona Fernandesa z Benfiki ciągle trwają. West Ham zastanawia się czy Portugalczyk jest najlepszym zawodnikiem na tą pozycję, którego są w stanie ściągnąć. Klub zbada teraz czy zawodnik w stu procentach chce trafić do wschodniego Londynu.

Klub za wszelką cenę chce pozyskać środkowego pomocnika. Wśród innych potencjalnych transferów znajdują się Sander Berge, Joe Allen, Morgan Sanson i Isaac Hayden. 

West Ham rozważa pozyskanie prawego obrońcy w tym okienku transferowym, ale obecny plan zakłada, że Ben Johnson powalczy o skład z Pablo Zabaletą i Ryanem Fredericksem kiedy ten wyzdrowieje. Innymi opcjami są Javier Manquillo z Newcastle United i Nathaniel Clyne z Liverpoolu.

Dni Roberto w West Hamie są policzone. Klub chce sprzedać Hiszpana zwłaszcza, że do klubu dołączy Darren Randolph.

Josh Cullen najprawdopodobniej otrzyma od klubu nowy kontrakt.

West Ham jest zainteresowany dołączaniem Joe Cole’a do sztabu szkoleniowego Davida Moyesa. Nie wiadomo jednak czy uda się go ściągnąć do klubu z powodu jego innych zawodowych zobowiązań.