W środę w Internecie można było posłuchać kolejnej audycji znanego źródła West Hamu – ExWHUemployee. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Przyszłość Davida Moyesa w klubie zadecyduje się po zakończeniu rozgrywek. Jednak prawdopodobne jest, że Szkot zostanie na stanowisku menedżera West Ham United.

West Ham obserwuje młodych utalentowanych zawodników z niższych lig takich jak: Ben Wilmot z Stevenage czy Luke Thomas z Derby County.

West Ham jest bardzo zainteresowany Samem Johnstonem, ale transfer będzie bardziej realny jeśli Aston Villa nie awansuje do Premier League.

Danny Drinkwater jest celem transferowym West Hamu na to lato. Pomocnik jest niezadowolony w Chelsea i uważa się, że jest otwarty na przenosiny na London Stadium.

West Ham nadal zabiega o Jacka Wilshere’a. Klub cały czas monitoruje jego sytuacje kontraktową w Arsenalu. Transfer jest możliwy tylko wtedy kiedy zawodnik zostanie wolnym piłkarzem.

Klub jest zainteresowany kilkoma zawodnikami z klubów, które najprawdopodobniej spadną z ligi (Stoke, West Brom czy Southampton).

Kilka młodych piłkarzy z akademii klubowej odejdzie po tym sezonie z West Hamu.

Jamesowi Collinsowi odnowiła się kontuzja, która wykluczyła go z kilku ostatnich meczów.