Håvard Nordtveit jest zdeterminowany, aby zakończyć sezon w Burnley w mocnym stylu. Norweg był rozczarowany wydajnością zespołu w ostatnim starciu ligowym z Liverpoolem, ale wierzy, że on i koledzy z drużyny wyciągną wnioski na Turf Moor.

– Sezon jeszcze się nie skończył. Będziemy ciężko pracować w tym tygodniu i chcemy zakończyć sezon dobrze w Burnley. W tym sezonie mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale wiemy, że graliśmy dobrze na naszym stadionie w pięciu ostatnich meczach przed Liverpoolem. Jeśli uda nam się zagrać na takim poziomie i bardziej konsekwentnie jak z Tottenhamem to mamy szansę wrócić do naszej gry z poprzedniego sezonu. – wyznał były gracz Arsenalu

– Zakończenie sezonu u siebie w takim stylu było bardzo rozczarowujące dla nas. Chcieliśmy zakończyć mocno i dać fanom radość na którą zasłużyli. Niestety kiedy straciliśmy gola pod koniec pierwszej połowy to mecz zrobił się bardzo trudny. – dodał

Nordtveit zakończył mecz z The Reds z 94,1% skutecznością podań i zaliczył po dwa odbiory i wybicia piłki. Niestety Młotom brakowało sytuacji bramkowych i Liverpool wygrał 4:0.

– Mieliśmy kilka szans na zdobycia gola na 1:1 w pierwszej połowie, ale dostaliśmy kolejnego gola. Nie widziałem tego co się stało w sytuacji Winstona Reida w polu karnym, ale niestety zaraz zrobiło się 3:0. To był ciężki mecz, a my jesteśmy rozczarowani. – zakończył 26-latek