Zdaniem kapitana West Hamu Marka Noble’a nowi zawodnicy pozyskani przez klub w tym okienku transferowym zrobią dużą rożnicę na boisku i znacznie wpłyną na grę Młotów w nowej kampanii Premier League. 

30-latek odegrał znaczną rolę w aklimatyzacji Joe Harta, Pablo Zabalety, Marko Arnautovicia i Javiera Hernandeza. Noble wierzy, że ich obecność doda drużynie jakości i zwiększy możliwości West Hamu.

 – Szczerze mówiąc to myślę, że właściciele, klub i menedżer zrobili świetną robotę. Kibice Młotów domagali się dużych transferów i mają je w tym sezonie. Chicharito jest prawdopodobnie jednym z najlepszych finisherów na świecie. Wszyscy znamy także zdolności Marko. On wszedł do drużyny i od razu to pokazał. 

 – Wiele osób mówiło o pozaboiskowych wybrykach Arniego. Z tego co widziałem przez dwa tygodnie to on jest fantastyczny piłkarzem i szybko zaaklimatyzował się w zespole i nie było żadnych problemów. Myślę, że fani West Hamu będą uwielbiali takiego piłkarza jak Marko. Mam nadzieję, że będzie grał świetnie w naszym zespole. – mówi Skipper

 – Oczywiście mamy także Joe Harta, który jest bramkarzem numer 1 w kadrze Anglii. Mieliśmy już wówczas w klubie dobrych bramkarzy. Życzymy wszystkiego najlepszego Randy’emu w Middlesbrough. Teraz mamy także dwóch świetnych golkiperów i ich rywalizacja w tym roku będzie emocjonująca. Podpisaliśmy bardzo dobrych zawodników i mam nadzieję, że zrobią ogromną różnicę. 

Noble wraz z zespołem jest teraz na Islandii gdzie zagra w spotkaniu towarzyskim z Manchesterem City.

 – Dopiero gdy spojrzysz wstecz to doceniasz w ilu krajach grałeś w piłkę. Szczerze mówiąc to nigdy nie spodziewałem się, że będę grał na Islandii. Zawsze chciałem tutaj przyjechać i odwiedzić Blue Lagoon, ale niestety nie będziemy mieli czasu na to. Warunki do grania są tutaj fantastyczne, zwłaszcza że to pierwszy mecz w tym kraju pomiędzy dwoma zespołami z Premier League. To trochę dziwna historia, ale bardzo miła. – zakończył