Mark Noble jest gotowy rozegrać kluczową rolę w zespole West Hamu w piątkowym starciu ligowym z Brighton & Hove Albion na London Stadium.

Kapitan Młotów w ostatnim meczu nie pojawił się na murawie i przesiedział 90 minut na Turf Moor na ławce rezerwowych. Jednak Mr.West Ham ma nadzieję na występ w starciu z Mewami.

 – Czy gram od początku czy nie to przygotowuję się w ten sam sposób i daję ten sam wkład w szatni jak i na boisku. Od dawna gram regularnie w tym klubie, a teraz mamy większą i silniejszą drużynę niż kiedykolwiek, co oznacza że menedżer podejmie decyzję co do wyboru zawodników do poszczególnych meczów. Mamy wiele jakości w zespole, a w pierwszym składzie może grać tylko jedenastu zawodników. – przekonuje Nobes

 – Widzieliśmy w meczu przeciwko Swansea, że zmiany mogą spowodować ogromną różnicę. W piłkę nożną gra się dla wyników a nasi zawodnicy z ławki pomogli nam uzyskać pozytywny wynik w naszym ostatnim meczu u siebie. 

Mark Noble jest przekonany, że w najbliższym meczu z Brighton na London Stadium kluczem do sukcesu będzie skuteczna obrona.

 – Na tym etapie sezonu najważniejsze jest zdobywanie punktów i czasami musisz poświęcić swój styl gry dla punktów. My zrobiliśmy to w meczu ze Swansea City. Jednak w ostatecznym rozrachunku liczy się tylko zwycięstwo. 

 – Nasze zwycięstwo opierało się na dobrej i skutecznej grze obronnej i zachowaliśmy kolejne czyste konto. Potem wprowadziliśmy na murawę Manu, Arthura i Diafa [Lanzini, Masuaku, Sakho], którzy zrobili różnicę na boisku. 

 – Mam nadzieję, że teraz zrobimy kolejny krok w kierunku awansu w tabeli i mam nadzieję, że zdobędziemy więcej punktów i będziemy grali z większą swobodą. – zakończył Noble