Kapitan Młotów Mark Noble twierdzi, że drużyna Slavena Bilicia musi wyciągnąć wnioski po porażce z Watfordem i w końcu zacząć wygrywać.

Anglik ma nadzieję, że West Ham zrehabilituje się już w najbliższą sobotę w spotkaniu na The Hawthorns z West Bromwich Albion.

– Pierwsza połowa meczu z Watfordem była jednym z naszych najlepszych okresów w tym sezonie. Potem niestety popełniliśmy kilka błędów i nie potrafiliśmy wrócić do meczu. Jeśli byśmy dowieźli do przerwy wynik 2:0 to byłby zupełnie inny mecz, ale błędy popełnione pod koniec pierwszej połowy srogo nas kosztowały. – powiedział Mr.West Ham

– Mamy jeszcze wiele do zrobienia w tym sezonie i musimy pozytywnie podchodzić do kolejnych meczów. Zostaliśmy ukarani za błędy i musimy wyciągnąć wnioski. Mamy kilku zawodników, którzy uczą się dopiero gry w Premier League oraz takich, którzy grają w Anglii drugi sezon. Mamy również kilku piłkarzy, którzy wrócili po kontuzjach takich jak: Manu Lanzini i Dimi Payet. Musimy również patrzeć na pozytywy. Zagraliśmy fantastyczną pierwszą połowę, ale straciliśmy głupie bramki. – zakończył Nobes