Kapitan Młotów Mark Noble uważa, że ostatni mecz sparingowy z Manchesterem City był dobrym sprawdzianem przed startem sezonu na Old Trafford w najbliższą niedzielę. 

West Ham został pokonany 3:0, ale 30-latek uważa, że ostatnie tygodnie ciężkiej pracy w Austrii, Niemczech i Islandii zaprocentują w trakcie kampanii Premier League.

 – Przez ostatnie cztery tygodnie byliśmy poza domem. Pojechaliśmy na Islandię dzień przed meczem i to był naprawdę dobry trening. Wiemy, że oni będą walczyć o tytuł Premier League. My gramy teraz z Manchesterem United, więc im więcej trenujesz tym lepiej. – mówił Mr. West Ham

 – W tym roku poprawiliśmy jakość. Chicha nadal musi dostosować się do rytmu meczowego – dostał 45 minut w piątek i teraz mamy przed sobą tydzień dobrych treningów przed meczem z United. Joe Hart i Marko Arnautović byli z nami przez większość pre-season, więc to dobrze. 

 – To wspaniałe uczucie pozyskać podstawowego bramkarza reprezentacji Anglii. On ma wielkie doświadczenie i pokazuje to w meczach. Ma wielki charakter i jest bardzo dobrym piłkarzem. Staramy się skończyć sezon na najwyższym miejscu jak to tylko możliwe, ale tak samo do tego podchodzi 10 innych klubów. Właśnie taka jest Premier League. – dodał były kapitan reprezentacji Anglii U21