Według kapitana West Ham United Marka Noble’a dziś najważniejszą rzeczą dla zespołu będzie pokonanie Huddersfield Town. Młoty potrzebują punktów jak tlenu i pierwsza wizyta na London Stadium jest idealną okazję na wygranie pierwszego spotkania w tej kampanii. 

 – Rozmawialiśmy o tych trzech meczach i ciężko pracowaliśmy, aby poprawić naszą sytuację na boisku. Nasz sezon zaczyna się dziś wieczorem od początku. Uczciwie powiem, że wszystko co dla nas się liczy w tej chwili to wygrywanie meczów. Mówiłem to wiele razy i powiem to po raz kolejny. 

 – Nie ma znaczenia czy gramy z Barceloną czy Realem Madryt, bo jeśli przegrywamy to gra nie jest ważna, tylko miejsce na którym się znajdujemy. Gdybyśmy byli bezpieczni w połowie tabeli lub w górnej części pod koniec sezonu to wtedy moglibyśmy powiedzieć, że równie ważne dla nas są spektakle jak wyniki. Obecnie nasze rezultaty są słabe i musimy wygrywać. – mówi Nobes

West Ham ma nadzieję na zwycięstwo, a pomóc w tym mają fani, którzy w liczbie 54 tysięcy pojawią się w poniedziałek na London Stadium. Dla 30-latka będzie to 293 ligowy mecz w koszulce Młotów.

 – To będzie świetne uczucie grać dla ponad 50 tysięcy naszych fantastycznych fanów dzisiejszego wieczoru. Zanim będę mówił o dzisiejszym meczu to chciałbym podziekować naszym niesamowitym kibicom, którzy podróżowali z nami ponad 1000 mil już w tym sezonie, wydali dużo pieniędzy i oczywiście nie oglądali dobrego futbolu w naszym wykonaniu. 

 – Gdybym miał teraz możliwość porozmawiania z fanami to bym im powiedział: Proszę dajcie z siebie wszystko i poprowadźcie naszych chłopców. Chcemy aby nasz stadion był w tym sezonie twierdzą, a wasze wsparcie może odegrać ogromną rolę w tym.