Obrońca West Hamu Aaron Cresswell w niedzielę po raz pierwszy wystąpił w wyjściowym składzie reprezentacji Anglii.

Popularny Cressy zagrał pełne 90 minut w wygranym 1:0 spotkaniu z Litwą. Jedynego gola dla Synów Albionu zdobył Harry Kane, pewnie egzekwując rzut karny. Dla zawodnika The Hammers był to trzeci występ w drużynie narodowej. Inny z zawodników ze wschodniego Londynu Joe Hart dostał wolne i nie pojawił się w kadrze meczowej.

Sead Hakšabanović wszedł na murawę Stadionu Narodowego w Warszawie w 67 minucie meczu Polska – Czarnogóra. Polacy wygrali 4:2 i zapewnili sobie awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji.

Robert Snodgrass pojawił się na placu gry w 79 minucie starcia Słowenia – Szkocja, przy stanie 2:1. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Snoddy trafił do siatki. Niestety ten gol nic nie dał Szkotom, którzy nie zakwalifikowali się do baraży.