Nie ma ofert za Oxforda

Portal Claret & Hugh poinformował, że West Ham United dotychczas nie otrzymał żadnej oficjalnej oferty z Niemiec za Reece’a Oxforda i jest zdeterminowany, aby dać mu szansę na udowodnienie swoich umiejętności.

Pomimo medialnych doniesień zarówno Borussia M’Gladbach i RB Lipsk są skłonne pozyskać 19-latka, ale żaden z klubu nie przedstawił swojej oferty.

Wiele klubów próbowało pozyskać Anglika, ale na tym etapie Młoty chcą dać szansę zawodnikowi w przebiciu się do pierwszego zespołu.

Oxford nie zagra dziś na Wembley z Tottenhamem, gdyż podkręcił kostkę na jednym z treningów, ale David Moyes ma nadzieję, że piłkarz będzie gotowy na niedzielny mecz Pucharu Anglii z Shrewsbury Town.

Jeśli West Ham uległby pokusie sprzedaży swojego utalentowanego gracza to oferta musiałaby oscylować przynajmniej w granicach 20 milionów funtów.

Klub z London Stadium ma w swoich szeregach młodego innego zawodnika Declana Rice’a, który może grać na tych samych pozycjach co Oxford. Jednak Młoty liczą, że obaj są przyszłością zespołu.

West Ham Poland

FREE
VIEW