Drużyna West Hamu do 21 lat w ramach rozgrywek EFL Trophy pokonała wczoraj (tj 4 września) zespół Newport County.

Początek spotkania w wykonaniu zespołu S. Pottsa nie należał do satysfakcjonujących, wręcz można rzec, że do fatalnych. Młodziki ze wschodniego Londynu przegrywały już bowiem 1:4 do przerwy tylko po to, aby w drugiej połowie zdobyć aż cztery bramki.

W 1′ minucie spotkania wynik meczu otworzył napastnik West Hamu, Anthony Scully. Kolejne bramki w pierwszej połowie strzelali już tylko zawodnicy Newport, T. Abrahams w 10′, C. Whitely w 12′ minucie, L. Collins w 32′ oraz Hillier w 42′ minucie.

Po przerwie dla The Hammers gole zdobyli kolejno J Powell w 47′ minucie spotkania, V. Parks w 53′, K. Corbett w 83′, a zwycięską bramkę w 88′ minucie zdobył ten, który rozpoczął strzelanie w ekipie Młotów, czyli  Scully.