The Mirror informuje, że West Ham złożył ofertę za jeden z talentów Dagenham & Redbridge. Jodi Jones miałby dołączyć do zespołu Slavena Bilicia za 250 tysięcy funtów. Największym konkurentem w wyścigu o podpis nastolatka miałby być Charlton Athletic.

Jones ma 17 lat jednak zdążył już rozegrać kilka meczy w League Two. W miniony weekend rozegrał pełne 90 minut, oraz kolejne 90 minut w środku tygodnia w ramach spotkaniu Capital One Cup przeciwko Charltonowi. Debiutował w lutym tego roku, stając się tym samym najmłodszym graczem w lidze. Łącznie koszulkę Dagenham zakładał 10 razy strzelając przy tym jedną bramkę.

Według angielskiej gazety Młoty są najbliżej pozyskania utalentowanego napastnika. Jednak ostateczna decyzja o transferze ma zostać podjęta przez nastolatka. Musi zastanowić się który klub będzie dla niego lepszym rozwiązaniem i gdzie będzie miał większą szansę na grę.

West Ham chciałby wykupić zawodnika oraz wypożyczyć go z powrotem do Dagenham & Redbridge co mogłoby przekonać młodego zawodnika.