Samir Nasri przechodzi obecnie testy medyczne przed transferem do West Hamu.

[12:50] Informację o testach medycznych na twitterze podał magazyn „Get French Football News”. Ponadto informacje te potwierdził „Evening Standard”.

[13:08] Umowa Francuza z West Hamem ma zawierać tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 80 tysięcy funtów.
———–

„The Mirror” podaje, że gracz będzie inkasował znacznie mniej niż początkowo podawano w mediach. Jego wynagrodzenie ma sięgać 50 tysięcy funtów w skali tygodnia. Ewentualne bonusy, które Francuz będzie mógł inkasować zależne będą od wyników drużyny, jak i indywidualnej gry piłkarza.
Umowa, którą podpisze będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.
Piłkarz w chwili podpisania umowy nie będzie mógł od razu występować w bordowo-błękitnej koszulce. Posiada on bowiem zakaz gry ze względu na używanie dopingu, jeszcze za czasów swojego pobytu w Turcji. Na boisku będzie mógł pojawić się dopiero w nowym, 2019 roku, już od 1 stycznia.
———–

„The Telegraph” donosi, że West Ham jest zaniepokojony poziomem sprawności zawodnika, który ukazał się podczas przechodzenia przez niego testów medycznych. Zarząd nie chce wdawać się w wysokie koszta związane m.in. z tygodniowym wynagrodzeniem, jeśli nie będzie mieć pewności od personelu medycznego, że zawodnik osiągnie pełną sprawność fizyczną do 1 stycznia.

Gdy ukaże się więcej informacji o potencjalnym podpisaniu kontraktu przez Francuza od razu podamy je w obecnym, zaktualizowanym artykule.