Jeśli West Ham United będzie chciał zatrzymać Samira Nasriego na kolejny sezon to musi liczyć się z podwyżką dla zawodnika o 20 tysięcy funtów tygodniowo. 

Klub ma opcję przedłużenia umowy z Francuzem, ale jak dotąd nie pojawiły się informację czy Młoty się na to zdecydują.

Obecnie 31-latek zarabia na London Stadium 50 tysięcy funtów tygodniowo plus 20 tysięcy za każdy występ. Jeśli jednak podpisze nowy kontrakt to jego „podstawa” wzrośnie do 70 tysięcy, a premia od występów zostanie na tym samym poziomie.

Nasri ma jeszcze siedem meczów, aby pokazać, że zasługuje na nową umowę, chociaż menedżer jest przekonany, że chce mieć pomocnika w swoim składzie w przyszłym sezonie. Jego wejście z Huddersfield Town tylko utwierdziło go w tym przekonaniu.

Sam piłkarz wypowiedział się na ten temat na łamach oficjalnej strony klubu: – Nie wiem jaka będzie moja przyszłość. Najważniejszą rzeczą dla mnie było to, że wróciłem do gry w styczniu. Potem doznałem kontuzji, ponieważ nie byłem przyzwyczajony do gry tydzień w tydzień i długo nie grałem. Teraz jestem do dyspozycji menedżera. Pozostało mi siedem meczów i chcę grać bez kontuzji, a potem usiądziemy do rozmów i zdecydujemy co dalej.