Jak podaję Daily Mail snajper francuskiego Olympique Marsylia, Michy Batshuayi może latem przenieść się do West Hamu. Na transfer Belga, Młoty mają przeznaczyć 20 milionów funtów. 

David Sullivan w wywiadzie dla Sky Sports stwierdził, że klub w letnim okienku transferowym pozyska napastnika, który zagwarantuje zespołowi Slavena Bilicia 20 goli w sezonie. Według angielskich mediów to właśnie były gracz Standardu Liege może rozwiązać problem West Hamu w przedniej formacji. Warto również zauważyć, że włodarze Młotów interesowali się Batshuayim jeszcze za czasów jego gry w Belgii.

Przy transferze mogą pomóc dobre relacje właścicieli Młotów z prezydentem klubu z Marsylii, Vincentem Labrune. Podczas ostatniego letniego okienka transferowego do West Hamu, właśnie z OM trafił Dimitri Payet.

Ponadto oprócz klubu z Boleyn Ground zainteresowanie 22-latkiem przejawia Tottenham Hotspur. W tym sezonie napastnik strzelił dla francuskiego zespołu 15 goli w 29 występach. Do swojego imponującego dorobku dołożył również siedem asyst. Batshuayi ma na koncie dwa rozegrane spotkania w reprezentacji Belgii, w których zdobył dwa gole i ma wielkie szanse wyjechać ze swoją drużyną narodową na EURO do Francji.