West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem napastnika Leicester United, Andreja Kramaricia. Na transfer Chorwata, Młoty mieliby przeznaczyć około sześć milionów funtów. 

24-latek przeniósł się na King Power Stadium w styczniu ubiegłego roku za 9 milionów funtów z Rijeki. Po objęciu stanowiska trenera Leicester City przez Claudio Ranieriego, napastnik dostaje bardzo mało szans na gre i chciałby opuścić klub. Włoch wyżej ceni umiejętności Jamie’go Vardy’ego, Leonardo Ulloi czy Shinjiego Okazakiego i stwierdził, że lepiej będzie dla Chorwata jeśli opuści klub już zimą, bo może stracić kolejne pół roku.

Slaven Bilić jest fanem swojego rodaka i w związku z częstymi urazami napastników chciałby pozyskać Kramaricia. Jednak klub z Upton Park musi najpierw ograniczyć koszty wynagrodzeń.

Od momentu przyjścia do Leicester, zawodnik zdobył cztery gole w 20 spotkaniach. W tej kampanii rozegrał tylko pięć spotkań z czego tylko dwa w Premier League (łącznie 22 minuty). Do siatki rywala trafił raz w Pucharze Ligi z FC Bury.