West Ham United interesuje się pozyskaniem utalentowanego napastnika Mistrza Belgii Gentu, Laurenta Depoitre’a. Oprócz Młotów aż sześć klubów z Premier League wyraża chęć zakontraktowania reprezentanta Belgii. 

Wszystko wskazuję na to, że walkę o 27-latka stoczą takie kluby jak: Tottenham, Everton, Leicester City, Southampton, West Bromwich Albion, Crystal Palace i właśnie stołeczne Młoty. Wydaje się, że obecny klub napastnika jest gotowy sprzedać swojego gracza za 12 milionów funtów.

Depoitre od dwóch sezonów imponuje formą i strzela bardzo dużo goli. W głównej mierze dzięki jego skuteczności KAA Gent w zeszłym roku zdobył Mistrzostwo Belgii i wyszedł z grupy Ligi Mistrzów. Obecnie Belgowie są w trakcie rywalizacji w 1/8 finału z Wolfsburgiem. W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się Niemcy, którzy wygrali 3:2 w Belgii. Podczas tego meczu gracz był obserwowany przez skautów Młotów.

Jak doskonale wiemy, West Ham w letnim okienku transferowym ma zamiar pozyskać nowego napastnika, który zapewni klubowi 20 goli w sezonie. Oprócz Depoitre’a głównym kandydatem do przenosin do Londynu jest Michy Batshuayi z Olympique Marsylia.

W tej kampanii jednokrotny reprezentant Czerwonych Diabłów zdobył 13 goli w 38 występach.