Znany i szanowany dziennikarz Sky Sports Kaveh Solhekol opublikował na Twitterze najnowsze informacje dotyczące sytuacji piłkarza West Hamu Dimitriego Payeta.

Jak doskonale wiemy Francuz odmówił gry w barwach Młotów i chce jak najszybciej odejść z klubu. Według Solhekola w grę wchodzi tylko transfer do Olympique Marsylia. Przedstawiamy kilka informacji podanych przez dziennikarza Sky Sports.

 – Spotkanie Davida Sullivana z włodarzami Olympique Marsylia trwało 15 minut. Francuzom powiedziano, że jeśli chcą wrócić do rozmów to muszą przedstawić „poważną” ofertę.

 – Marsylia przygotowuje nową ofertę za Dimiego. Pozyskać skrzydłowego chciały również angielskie i chińskie kluby. Ale on chce tylko OM.

  – Payet nie ma nic do fanów, piłkarzy, menedżera i właścicieli West Hamu. On po prostu chce wrócić do domu, bo jego rodzina źle się czuje w Londynie.

 – Jeśli West Ham zgodzi się na transfer to Payet jest gotowy obniżyć swoje warunki kontraktowe w OM o 30%. Jego zarobki zmalałyby z 125 tysięcy funtów tygodniowo to około stu.

 – Payet jest bardzo zdenerwowany, bo ludzie myślą, że jest chciwy. On odrzucił ogromne oferty z Chin, bo chce wrócić do Francji z powodów rodzinnych.