West Ham ma wielu graczy, z którymi klub chce przedłużyć swoje obecne kontrakty. ExWHUEmployee dostarcza aktualne informacje na temat sytuacji w tym zakresie.

Oczekuje się, że odbędą się rozmowy z różnymi zawodnikami, jednak Ex potwierdza, że ze względu na obecną sytuację klubu negocjacje, które zostały już rozpoczęte, chwilowo wstrzymano.

Ben Johnson, z którym klub prowadził do tej pory wstępne rozmowy, pod koniec tego sezonu wejdzie w ostatni rok swojego kontraktu – pertraktacje zostaną wznowione po zakończeniu kampanii. Tomáš Souček jest w tej samej sytuacji, choć dopiero okaże się, czy klub zdecyduje się przedłużyć kontrakt z Czechem we wschodnim Londynie.

Jest też kilku starszych piłkarzy, których umowy wygasają wraz z końcem tej kampanii, w tym Manual Lanzini i Angelo Ogbonna – po zakończeniu sezonu zostanie podjęta decyzja, czy zostaną im zaoferowane nowe umowy.

Łukasz Fabiański ma w obecnym kontrakcie zagwarantowane przedłużenie go o kolejny rok, jeśli rozegra oczekiwaną liczbę meczów. Wydaje się, że ten warunek został już dawno spełniony.