Szef West Hamu wyklucza jakiekolwiek ruchy transferowe w stronę napastnika Flamengo Gabriela Barbosy i skrzydłowego Wolves Adama Traore. W tym miesiącu będzie celował w napastnika oraz lewego i środkowego obrońcę.

Moyes nie chce ściągać graczy, którzy nie odpowiadają jego potrzebom

Szkot potwierdził poranne słowa ExWHUemployee, że brazylijski napastnik Barbosa i skrzydłowy Wilków Traore nie są zawodnikami, o których myśli na tym etapie rozwoju drużyny.

Menadżer chce sprowadzić na London Stadium w tym miesiącu napastnika i dwóch obrońców, jeśli to tylko będzie możliwe. Obawia się jednak, że trudno będzie mu pozyskać gracza o takim poziomie, jakiego oczekuje.

Moyes jest zdeterminowany, aby utrzymać etykę pracy i równowagę w swoim składzie co oznacza, że ​​jest mniej chętny do ścigania graczy, którzy nie spełniają pełnego profilu, którego wymaga.

Kontuzja ścięgna udowego Kurta Zoumy sprawiła, że ​​potrzeba obrońcy stała się jeszcze bardziej nagląca, zwłaszcza że Craig Dawson również ostatnio narzekał na uraz

Moyes i szef rekrutacji Rob Newman pracują nad listą transferową

Od lata w planach był również napastnik, który podzieliłby się pracą w zakresie zdobywania bramek z Michaelem Antonio i Jarrodem Bowenem. Obrońca Bournemouth Lloyd Kelly to zawodnik, którego Moyes podziwia, ale liderzy mistrzostw nie chcą sprzedawać go w  tym okienku – wyjątkiem może być jedynie niezwykle korzystna oferta. Czy Młoty są gotowe tak ową złożyć?

Na radarach Młotów są także napastnik – Lille Jonathan David i utalentowany czeski skrzydłowy – Adam Hlozek ze Sparty Praga. Wśród branych pod uwagę graczy, jest również Lucas Digne z Evertonu.