Moyes: Obóz szkoleniowy w Miami, przygotuje zawodników na nadchodzące mecze.

David Moyes w wywiadzie powiedział jakie korzyści będą dla zespołu z wyjazdu na obóz do Miami.

Drużyna młotów wyjechała na Florydę i trenują codziennie od początku przyjazdu. W poniedziałek zawodnicy Moyes’a mieli trening biegowy. Na boisko treningowe wbiegli dopiero we wtorkowy poranek.

Do końca sezonu pozostało 8 meczów i menedżer młotów robi wszystko aby zawodnicy byli w bardzo dobrej formie. Najbliższe spotkanie już 31 marca, a przeciwnikiem The Hammers będzie Southampton.

A co o samych przygotowaniach na Florydzie twierdzi trener Młotów?

Przerwa po między meczami da nam szanse na spokojne przygotowanie się w innym środowisku, co mam nadzieje wpłynie pozytywnie na zawdoników.

– Mieliśmy długą i intensywny okres zimowy, z wieloma meczami (13 od przełomu roku). Mamy trochę czasu aby wypocząć i nabrać siły. Mam nadzieję, że bardziej sprzyjająca pogoda w Miami pozwoli w pełni przygotować chłopców na jakże ważną końcówkę sezonu.

– Wierzę, że ten wyjazd pomoże przygotować się całej drużynie na nadchodzącą końcówkę, abyśmy byli naprawdę silni. Duch drużyny jest dobry, a  i jeszcze rośnie co może dobrze zwiastować na nadchodzące mecze.

Łącznie 19 piłkarzy pojechało na przygotowania do Ameryki, na czele z kapitanem Mark Noble’m. Natomiast Pedro Obiang, Winston Reid, Sam Byram i Edmilson Fernandes zostali w Londynie aby kontynuować swoje rehabilitacje.

 

West Ham Poland

FREE
VIEW