Brennan Johnson rozgrywa kapitalny sezon w zespole Nottingham Forest i trafił na radary wielu klubów Premier League. Według Football Insidera, ofensywnego gracza bardzo chciałby na London Stadium, David Moyes.

Menedżer Młotów z wysokości trybun obserwował poczynania Johnsona w niedawnym meczu towarzyskim reprezentacji Walii z Czechami. 20-latek zaliczył asystę przy jedynym trafieniu dla Walijczyków. Szkot wysyła swoich skautów na prawie każde spotkanie Nottingham Forest, aby bliżej przyjrzeć się potencjałowi tego gracza. Ostatnio wysłannicy klubu pojawili się na meczu z Blackpool, gdzie Johnson zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

Michael Appleton, menedżer Lincoln City – klubu do którego w poprzednim sezonie wypożyczony Brennan Johnson stwierdził ostatnio, że trzy lub cztery kluby z Premier League mocno interesują się tym graczem, a West Ham jest jednym z faworytów do pozyskania Walijczyka.

W tym sezonie 9-krotny reprezentant Walii rozegrał 41 spotkań, w których zdobył 14 bramek i zaliczył sześć asyst. Johnson może występować na każdej pozycji w ofensywie (dziesiątka, oba skrzydła oraz jako dziewiątka).