Moyes chce z powrotem Snoddy’ego

Menedżer West Ham United David Moyes poinformował, że chciałby powrotu Roberta Snodgrassa w tym okienku transferowym. Doświadczony Szkot przebywa obecnie na wypożyczeniu w Aston Villi.

W związku z urazem Michaila Antonio, Młoty mają problem na prawym skrzydle i zdaniem Bossa, 30-latek rozwiązałby kłopoty zespołu w tej formacji. Snodgrass radzi sobie świetnie na Villa Park i jest gwiazdą Championship. W tej kampanii w 22 spotkaniach strzelił sześć goli i zaliczył tyle samo asyst.

Przerwanie wypożyczenia reprezentanta Szkocji nie będzie jednak takie łatwe. W umowie nie ma zapisanej możliwości skrócenia “pożyczki”, ale według angielskich mediów West Ham może ściągnąć z powrotem Snoddy’ego jeśli zwróci Aston Villi dwa miliony funtów, które klub otrzymał za roczne wypożyczenie piłkarza.

Relacje Snodgrassa z włodarzami klubu ostatnio się pogorszyły od kiedy w mediach pojawiła się informacja, że synowie Davida Sullivana błagali ojca by nie ściągał piłkarza z Hull City, ale ten posłuchał Slavena Bilicia, który był fanem jego umiejętności.